Forum Sojuszu

Opis forum


#1 2007-11-21 10:51:28

Barbarus

Generał

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 99
Punktów :   

nowe napy

Proponuje aby tworzyć nowy temat dla każdego sojuszu, który chce podpisać z nami sojusz bądź pakt o nieagresji. Będzie to temat, którym zajmować będzie się Heros gdyż jest naszym dyplomatą.
Ponadto chce zaznaczyć, że każdą propozycje podpisania jakiegokolwiek układu należy zgłaszać w tym temacie i Herosowi.

Offline

 

#2 2007-12-15 16:30:07

AscariB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: nowe napy

Mam pytanie do naszego dyplomaty. Czy nie moglby tak poobracac anioteq z +zMs+ zebysmy mieli z nia napa. Sojusz ten mocno sie rozrusl w mojej okolicy i lgna do mojej stolicy jak muchy no wiesz do czego. Jeszcze mi tylko brakowalo zeby oni na mnie wsiedli malo mam w okolicy krejzoli ktorzy robia sie powoli nie znosni. Jestem prawie otoczony tymi z +zMs+ wiec fajnie ukladalaby sie wspolpraca jesli maja podobne problemy z krejzolami co my.

Offline

 

#3 2007-12-15 23:40:20

Barbarus

Generał

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 99
Punktów :   

Re: nowe napy

dopóki jestesmy w Watykanie nie podpiszą z nami napa.

Offline

 

#4 2007-12-16 08:44:56

AscariB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: nowe napy

no to niezle sie wrabalem to jedna osadke mam na pewno do tylu (krejzole i +zMs+) a druga jak odejdziemy z Watykanu fajne perspektywy zabieram sie za robienie 3

Offline

 

#5 2007-12-19 22:44:54

Barbarus

Generał

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 99
Punktów :   

Re: nowe napy

czekam na info od dyplomaty...

Offline

 

#6 2007-12-19 23:12:09

Heros

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: nowe napy

jak wiesz gadam z nimi o Naszej uni wiec automatycznie bedzie przymierze z nimi narazie czekam na odpowiedz


"Tylko polegli widzieli koniec wojny" {Platon}
Pułapka
http://cry.travianteam.com/sig-6-pl-3-pl9_2828;pl1_9266;pl4_49225.gif

Offline

 

#7 2007-12-22 08:04:19

suse

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: nowe napy

Witam Cię serdecznie.

Zwracam się do Ciebie z, myślę nie najgorszą, a w pewnych kwestiach nawet bardzo ciekawą i wiele obiecującą propozycją współpracy. Najprawdopodobniej zauważyłeś, że nasz sojusz odłączył się od tych, co przykrywają się nędznymi armiami i dążą do rozwoju swojego sojuszu za wszelką cenę, zapominając o innych członach swojego imperium, które często potrzebują większej pomocy niż sam WATYKAN. Na pewno się poparzyłeś przy współpracy z WATYKAN, a jeśli nie to zdecydowanie możesz na to liczyć. W chwili obecnej dążymy do tego, by uświadomić każdemu, że jego sojusz jest wart zdecydowanie więcej niż jakiś WATYKAN, zaś ten drugi po prostu skutecznie wykorzystuje słabość swoich nowych odłamów. Moja propozycja będzie brzmiała następująco - zastanów się razem z sojusznikami nad sensem istnienia w próżni, którą oferuje dowództwo WATYKAN i nad tym czy aby na pewno nie dacie sobie radę z tak skromną potęgą. Nie ma sensu tworzyć historii, która ma słomiane nogi, a nie ma też co ukrywać, że nie uzyskacie pomocy od WATYKAN w potrzebnym momencie. Proponujemy szeroko zakrojoną koalicję, dzięki której możemy się postawić nie tylko WATYKAN, ale również NSNC, i KREJZOLom. Pewnie dlatebo też uciekliście pod szyld WATYKAN, lecz uwierz mi, że nie ma czego szukać tam, gdzie liczą się tylko indywidualne interesy. Chesz narazić swój sojusz na straty - masz je jak w banku pozostając w koalicji WATYKAN. Mam doświadczenie w tej grze, jak i większość członków mojego sojuszu i doskonale wiem, że taki Twór jak WATYKAN długo nie będzie istniał, bowiem nie łączy odłamy a je dzieli, a takie sojusze jak nasz i Twój będą tylko deserem dla głównego.

Proponujemy bardzo dobre rozwiązanie - szeroko zakrojona koalicja z osobami łączącymi posiadającymi możliwość wysyłania massa. Tylko ćwiartka +/+! Dążymy do tego, by stworzyć elitę serwera, którą bynajmniej nie jest WATYKAN. I na pewno sobie poradzimy, bowiem łączy nas nieco więcej niż tylko gra, ale również zgranie i doświadczenie. Myślę, że dla Ciebie i dla Twojego sojuszu takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem, gdyż oferujemy Ci najważniejszy atrybut samodzielności - własną politykę zewnętrzną, zaś wojskowa (przynajmniej w kwestii obrony i ataku) na danym etapie gry chyba dobrze byłaby gdyby była wspólna. Chcesz się przekonać - możesz dołączyć do naszych sojuszników i w trudnej chwili na pewno pomożemy Tobie z atakami od wrogów, jeśli oczywiście jesteś osobą słowa i nie będziesz dązyła tylko i wyłącznie do realizacji partykularnych celów.

Czekam na Twoją odpowiedź.

Liczę również na wyrozumiałość.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleks

Offline

 

#8 2007-12-22 09:34:32

Heros

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: nowe napy

powiem jedno do mnie by to przemowilo kawał dobrej roboty


"Tylko polegli widzieli koniec wojny" {Platon}
Pułapka
http://cry.travianteam.com/sig-6-pl-3-pl9_2828;pl1_9266;pl4_49225.gif

Offline

 

#9 2007-12-23 00:04:32

Barbarus

Generał

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 99
Punktów :   

Re: nowe napy

Aleksa nie ma więc mozesz heros ten tekst wykorzystac:-) Wesołych Świat PAnowie

Offline

 

#10 2007-12-23 08:28:34

Heros

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: nowe napy

sorrki ale ja tez znikam święta nie tylko dla was są


"Tylko polegli widzieli koniec wojny" {Platon}
Pułapka
http://cry.travianteam.com/sig-6-pl-3-pl9_2828;pl1_9266;pl4_49225.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl