Forum Sojuszu

Opis forum


#1 2008-01-07 20:14:41

Polonusplus

Moderator

1522054
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 88
Punktów :   

PROPOZYCJA zMs

Takiej treści wiadomość dostałem - czuję się zobowiązany Wam o tym wspomnieć:

AnioteQ z zMs:
hej
mam małe pytanko.. co się dzieje z Herosem?
i czy nie bylibyście zainteresowani ewentualną fuzją Wy do nas?

2 list:

słyszałam od ludzi z krjzl że jesteście dobrzy, jeden z nich doradził mi,a by wzięła od Was elitę, musimy wzmacniac sojusz, a teraz cięzko jest znaleźć ludzi "wolnych strzelców", mieliśmy juz fuzje z }i{ i -=V=- i nikt nie narzeka jak narazie.
chcemy zrobic akademie na zadupiu, i dwa równoległe odłamy tutaj (przekształcic nasza akademie, i stworzyc nową daleko, jako zaplecze) także miejsca mamy dosyc myślę (i tak selekcja byłaby, odrazu zaznaczam, bo musimy ugadac z krjzl, no i sam byś wybrał najlepszych, na to bym liczyła, tak było w przypadku poprzednich fuzji i obie wyszły bardzo na plus dla każdej ze stron)

a czemu go tak farmią? cropa też mu jada? lubię go

3 list


    no pisałam Ci jak planujemy, elita do nas, reszta do naszej aktualnej akademii, z której zorbimy drugi odłam, a ci, którzy mają osady na zadupiach będą mieli trzeci odłam. chcemy stworzyc mocne zaplecze na zadupiu, jak ncns się za nas weżmie. ale ddaj że selekcja musi byc, co nie

Ostatnio edytowany przez Polonusplus (2008-01-07 20:34:04)


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl9_526.gif

Offline

 

#2 2008-01-07 20:36:46

vacuum

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

A co oni chcą ugadywać z krejzolami?Oni są pro watykańscy? Jak tak to ja nie chcę fuzji.

Offline

 

#3 2008-01-07 20:42:29

Polonusplus

Moderator

1522054
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 88
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

nie nie są prowatykańscy z tego co piszęz Anioteq wręcz przeciwnie Shin im też groził i tak chcą z krejzolami się ukłądać


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl9_526.gif

Offline

 

#4 2008-01-07 23:42:19

Barbarus

Generał

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 99
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

Nie zgadzam się na żadną taką fuzję, możemy z nimi nawiązać bardzo ścisłą współprace dospodarczą i militarną ale nie zgadzam się na fuzje. Chyba mnie nikt w tej grze nie szanuje poza naszymi graczami bo ja nigdy takich info i propozycji nie otrzymuje :-)

Reasumując:

Fuzja - NIE
Ścisła współpraca - TAK

Warunek jeden, KRJZ daja nam Napa

Offline

 

#5 2008-01-08 06:46:23

Polonusplus

Moderator

1522054
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 88
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

Takie rozwiązanie jest najlepsze co Bar opisujesz ale i najtrudniejsze... nie mamy "warunków" żeby stawiać warunki ,  współpracę już z nimi mamy ale napa od Krejzoli sami musimy wykombinować, a nie za pomocą innych - prawda jest taka że trzeba w rankach skoczyć i trochę powojować w okolicy żeby się udało

p.s. Bar - pisze do mnie bo już mieliśmy kontakt wcześniej więc bez "foszków" heheh


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl9_526.gif

Offline

 

#6 2008-01-08 08:42:33

Heros

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

wielcy wodzowie a nie wiedzą ze ścisła współpraca już jest często rozmawiam z nią na gg o ważnych sprawach i zawsze się dogadujemy wiec mi np Fuzja by pasowała bo oni naprawdę  potrzebują ludzi tak jak my i AnioteQ zna swój fach ale powiem wam jeszcze coś ze wiele razy się myliłem z napami i koalicjami ale tu czuje ze nam wyjdzie tak samo dobrze jak z PCNN !!!


"Tylko polegli widzieli koniec wojny" {Platon}
Pułapka
http://cry.travianteam.com/sig-6-pl-3-pl9_2828;pl1_9266;pl4_49225.gif

Offline

 

#7 2008-01-08 09:37:26

suse

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

Witam Was serdecznie

Moje zdanie jest bliskie do Barbarus i vacuum. Raczej nie dla FUZJI! Zaś KREJZOLE - hmmm... myślę, że nie ranking o nas świadczy a nasz gra. Wiecie że na s3 był taki sojusz BOSF, który był 30 w rankingu i tak się naprzykrzał zarówno PAaA, z powodu swoich bardzo dobrych zbiorowych obron:), że został akademią PAaA w końcu:). Oczywiście nie dążę do fuzji, ale myślę, że nasze czyny a nie tylko ranking świadczy o naszych krokach, poczynaniach i naszych zamiarach. W przyszłym tygodniu bądź w weekend porozmawiam z KREJZOLAMI, myślę, że jest to dobry czas, by się upomnieć o napa u nich, wtedy koalicja przecie WATYKANOWI zakropiona, lecz żebyście nie zadawali pytań typu a jeśli nas wycyckają, od razu odpowiadam - jest ryzyko, lecz musimy zrobić tak, by za pomocą układów być Bismarckami na naszej mapie a nie Toleyrandami. Jak zrobimy kilka wypadów offowych - propozycja do szefów na graczy z WATYKANA - napierw scan a potem zakropiona imprezka z katapultami i odpowiednio to rozpromujemy:) bądź dobre akcje deffowe z rozwalaniem 1000 toporów KREJZOL tudzież WATYKAN (o ile ten drugi tyle ma:)), to myślę, że nap z nami będzie chciał zrobić nawet MH:). To jest moje zdanie.

A co do FUZJI.

Raczej nie. Współpraca z udziałem łączników TAK i to ścisła inaczej nie.

Offline

 

#8 2008-01-08 13:48:01

Barbarus

Generał

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 99
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

zdecydowanie popieram Cię Aleks, tzn. Suse :-P

Offline

 

#9 2008-01-08 13:52:17

vacuum

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA zMs

Ja nie byłe przeciwko fuzji. Mnie ona by nie przeszkadzała. Ale mniejsza z tym. Można zrobić jakiś wypad większy na Watykan. Dajmy na to na vlo lub magnata. Gómka i prawdopodobnie Krzystof z Krejzoli dołączyli by się. Skany były by niepotrzebne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl